למה Qlik Sense?

קליק סנס (Qlik Sense) הוא מוצר 'דור חדש' מרהיב מבית חברת קליק (Qlik) שעוזר למנהלים בארגונים לסדר, להציג ולתחקר את המידע שברשותם באופן הברור והחכם ביותר, בהתאם לצרכיהם המשתנים.

קליק סנס הוא מוצר חדשני, רספונסיבי ונגיש. מנהלים לאורך כל היררכיית הניהול נשענים על יכולות ה-Self Service BI המתקדמות של קליק סנס על מנת להציג תובנות עסקיות ולתרגמן לפעולות שמצעידות את הניהול השוטף בארגון קדימה.

קליק סנס מסייע לעובדי הארגון ליזום ולהצליח. מאפייני התצוגה והשיתוף המתקדמים של קליק סנס מאפשרים לעובדים לחקור, ליצור ולשתף מידע מכל מקום ובכל רגע נתון. מידע זה משדרג את תהליך קבלת ההחלטות באופן משמעותי, ומעודד את עובדי הארגון לפעול בדרכים חכמות ושקופות

הטכנולוגיה החדשנית של קליק סנס

הליבה של קליק סנס מופעלת על ידי QIX – מנוע אסוציאטיבי שפותח על ידי חברת קליק ומוגן בפטנט בלעדי. האסוציאטיביות המובנית של קליק סנס מאפשרת למשתמשים לחקור את כל הנתונים שעומדים לרשותם ללא גבולות, מגבלות או היררכיות שנגזרות משאילתות שהוגדרו מראש. זהו חופש חקירה, במלוא מובן המילה.

מעבר לתחקור חופשי של הנתונים הזמינים לארגון, קליק סנס מאפשרת למשתמשים לבצע שימוש עצמי מנוהל מערכתית (Governed Self Service), ובכך ליצור דשבורדים בכוחות עצמם ולהפיק שלל תובנות עסקיות. משתמשים בעלי הרשאות מנוהלות מערכתית יכולים לשתף את הדשבורדים עם משתמשים נוספים בארגון. תהליך זה מכונה Secure Collaboration.

מה עוד קליק-סנס עושה?

גיאו-אנליטיקה (Geo-Analytics)

קליק סנס משתמש בטכנולוגיה רב-שכבתית (multi-layer) להצגת מפות מרובדות. טכנולוגיה זו זמינה לשימוש מידי, ללא צורך בפיתוח נוסף או התאמות מיוחדות.

בינה רבודה (Augmented Intelligence)
טכנולוגיית ה-AI של קליק סנס תומכת בתהליכים אוטומטיים ובעיבוד שפה טבעית (NLP Natural Language Processing). בינה רבודה זו מעצימה את עובדי הארגון בנקודות שונות בשלב החקירה – מהקמת דשבורדים וניתוח המידע שמופיע על גבי הנתונים, ועד להפקת תובנות משמעותיות.

שילוב והטמעה לאורך מערכות וטכנולוגיות (Embedded Analytics)

הפצת ידע הוא ערך חשוב לארגונים מובילים. קליק סנס מאפשרת למשתמשים לקבל ולהטמיע נתונים ממגוון מקורות, ולהפיק מהם ידע ותובנות. ארגז כלים רחב של APIs מאפשר לבעלי תפקידים להציג את התובנות על גבי מערכות, פלטפורמות וטכנולוגיות שונות בארגון.

ספריית תוספים

לקליק סנס יש ספרייה רחבה של תוספים/עזרים (Extensions) המשמשים להפעלות ותצוגות שמותאמות לצרכי הארגון.

קליק סנס לדוגמא (Qlik Sense Demo)

 

קליק סנס (Qlik Sense) וגרינהאוס (Greenhouse) – השילוב המנצח

הגורם המכריע בהטמעה מוצלחת של פתרונות מחשוב לעסקים הוא המרכיב האנושי. לצוות המקצועי של גרינהאוס יש ניסיון עשיר במתן פתרונות IT בכלל ו-BI בפרט המשתלבים בטבעיות ביחידות ה-IT  הארגוניות. הצוות נשען על תרבות ארגונית שחותרת למקצועיות ושירותיות, ועל הבנה עמוקה של צרכים ויעדים ארגוניים ועסקיים.

השותפות העסקית עם חברת קליק (Qlik) ישראל – מאפשרת לנו לספק ללקוחותינו פתרונות מחשוב ו-BI בעלי ערך מוסף ממשי. הגמישות הכמעט בלתי מוגבלת של טכנולוגיות קליק בשילוב מתודולוגיות ההטמעה הייחודית שלנו, יוצרים פתרונות אופטימליים לכל מגזר, מחלקה, תרחיש ואירוע.

נשמח להתאים פתרון כולל גם לצרכים שלכם.

למידע נוסף, צרו קשר ישירות בטלפון 03-9449911

או שלחו דוא”ל ל-

info@greenhouse.co.il

השאירו פרטים ונשוב אליכם במהרה