למה Qlik View?

קליק וויו הוא פתרון וותיק ומוכח של חברת קליק (Qlik) לאנליטיקה מתקדמת. בעבר, היה קליק וויו ממוצב בחוד החנית של פתרונות BI לעסקים בזכות מעלותיו הרבות, שכללו מחיר מעולה ו-ROI פנטסטי.

 

 

מה הפך את קליקוויו למערכת BI מבוקשת כל כך?

מהירות הטמעה:יישום מדורג או מקיף בזמנים קצרים במיוחד.
יישום מדורג של הפתרון, בהתאם לצרכים הארגוניים, החל מיחידות ספציפיות בארגון ועד לפתרון אינטגרלי ארגוני כולל.
התאמה לכל ארגון, מחברות SMB ועד לארגונים גלובליים רחבי היקף, בכל קשת התחומים והמגזרים.
עלויות תפעול ותחזוקה משתלמות,הכוללות התאמה לצרכים המשתנים של הארגון עם הרחבה של עולמות תוכן, הוספת מיידעים עסקיים, הוספת ושינוי ממשקים ומקורות מידע, פשטות ביישום שכבת הנתונים והתצוגה למשתמש.
חוויית משתמש (UX) מנצחת: פשטות בתפעול המערכת וביכולת השגת תשובות ברורות לשאלות שונות.

האבולוציה מקליק וויו לקליק סנס (Qlik Sense)

ב-2014 השיקה קליק את קליק סנס (Qlik Sense), טכנולוגיה מודרנית ל-BI ואנליטיקה עסקית שממשיכה את יכולותיו של קליק וויו ולוקחת אותן מספר צעדים קדימה. קליק סנס מחדשת ומרחיבה את הפלטפורמה של קליק וויו, ומציעה כלים עוצמתיים כגון Self-Service BI ותחקור נתונים בשפה טבעית (Conversational Analytics). משתמשי קליק סנס נהנים מיכולות מתקדמות נוספות כגון שילוב והטמעת אנליטיקות (Embedded Analytics) והתראות עסקיות (Alerting). לקריאה נוספת על קליק סנס, לחצו כאן.

קליק סנס לדוגמא (Qlik Sense Demo)

קליק וויו (QlikView) וגרינהאוס (Greenhouse) – השילוב המנצח

הגורם המכריע בהטמעה מוצלחת של פתרונות מחשוב לעסקים הוא המרכיב האנושי. לצוות המקצועי של גרינהאוס יש ניסיון עשיר במתן פתרונות IT בכלל ו-BI בפרט המשתלבים בטבעיות ביחידות ה-IT הארגוניות. הצוות נשען על תרבות ארגונית שחותרת למקצועיות ושירותיות, ועל הבנה עמוקה של צרכים ויעדים ארגוניים ועסקיים.

השותפות העסקית עם חברת קליק (Qlik) ישראל מאפשרת לנו לספק ללקוחותינו פתרונות מחשוב ו-BI בעלי ערך מוסף ממשי. הגמישות הכמעט בלתי מוגבלת של טכנולוגיות קליק בשילוב מתודולוגיות ההטמעה הייחודית שלנו, יוצרים פתרונות אופטימליים לכל מגזר, מחלקה, תרחיש ואירוע.

 

נשמח להעצים את פתרון הקליק וויו של הארגון שלכם על ידי התאמתו לקליק סנס – הדור החדש של טכנולוגיית ה-Self Service BI מבית קליק. המומחים שלנו עושים שימוש במתודולוגיות פיתוח שמאפשרות שדרוג, הרחבה והתאמה הדרגתית, תוך שמירה על תהליכים חיוניים ושימור הידע הארגוני.

למידע נוסף, צרו קשר ישירות בטלפון 03-9449911

או שלחו דוא”ל ל- info@greenhouse.co.il

גרינהאוס פתרונות איי טי בע"מ – Enlighten Business with Intelligence