פניות רבות שמופנות אלינו עוסקות בשאלה – האם קליקוויו הנה מערכת BI באמת שונה מכלים אחרים הקיימים בשוק העולמי? במאמר זה ננסה לספק תשובה ברורה לשאלה.

הקליקוויו הנו אמנם כלי BI, אולם הגישה שלו לפתרון שונה לחלוטין מכל הכלים האחרים. מספר דוגמאות:

1. הביצועים של הקליקוויו טובים לאין ערוך יחסית לכל כלי אחר.

2. היא מתאימה במיוחד לאנשים שמחפשים תשובות מיידיות.

3. משתמשים חדשים יכולים ללא שום הדרכה להתחיל להשתמש במערכת.

4. הקליקוויו תומכת במקורות מגוונים ללא שום מגבלות כאשר היא מתחבר בקלילות ומתאימה את עצמה לכל המערכות הקיימות.

5. לוגיקה מורכבת אשר יישומה עשוי לגבות מחיר יקר מכל מערכת אחרת – תפותח תוך דקות בקליקוויו.

6. הקליקוויו זמינה יותר מכל כלי אחר וזאת בזכות העובדה שהיא תומכת בקלילות בכל כלי אפשרי, החל מחשבים אישיים, מבוססי חלונות או מק, מחשבי כף יד מכל הסוגים וטלפונים חכמים. וכל זאת ללא התאמות מיוחדות.

7. ועוד בנושא הזמינות – הקליקוויו מאפשרת למשתמש להשתמש במערכת ולבצע ניתוחים גם ללא חיבור מקוון. איש העסקים יכול לשכפל את המערכת למחשב הנייד ולעבוד במהלך טיסה.

8. ברוב המקרים נמצא את עצמנו מנסים לנתח נתונים ארגוניים לצורך הצגתם במצגות וגם את זה הקליקוויו תבצע בצורה מרשימה. היכולת של הכלי לנתח את המידע הארגוני ולהציגו במגוון דרכים רב – הן גרפיים והן במבנה דוחות שמרני – חריגה בנוחות ובזמינות. במקביל ניתן לנצל את יכולות הכלי כדי ליישם לוגיקה מורכבת הכוללת אלגוריתמים מורכבים, ביצוע תחזיות וסטטיסטיקות.

9. הקליקוויו מספקת חיבור ישיר לאקסל ובצורה זו משמרת ידע טכני קיים כאשר המשך תהליך העבודה על הנתונים יתבצע על כלים קיימים.

השימוש בקליקוויו מבוסס על תיחקור, תחושות וגירויים. מנגנון אשר מספק תשובות ברגע שהשאלה עולה. המימשק האינטואיטיבי והאינטראקטיבי מספק חווית משתמש יוצאת דופן הכוללת מערכות יחסים בין הנתונים בהקלקה על העכבר. היכולת לבצע אינטרקציה עם הנתונים שנאספו ממגוון מערכות רב – ולגלות תובנות חדשות – הנה לא פחות ממדהימה.

להבדיל מפתרונות אחרים, קליקוויו מספקת פתרון לעסקים קטנים וגדולים בו זמנית. מחיר המוצר נוח במיוחד יחסית למתחרים, מה שמעלים את חסם הכניסה לארגוני SMB רבים. עם זאת, קליקוויו מגיעה עם ארכיטקטורה המאפשרת גידול אינסופי וניהול מיליארדים של רשומות – מה שרלוונטי יותר לארגונים גדולים – אשר עדיין יכולים להינות מהתמחור הנוח.

לסיכום – הקליקוווי הנה "חיה" אחרת בשוק ה- BI העולמי. עושר התכונות לצד הקלות והנוחות – יוצרים כלי יוצא דופן המספק את הטוב בכל העולמות.