אודותינו

גרינהאוס נוסדה ב-2008 ע"י רונן ארבל ושירלי תאומים-שלנק, בעוד שאלדו ליאקס הצטרף כשותף לאחר שנתיים. מטרתה של גרינהאוס היא להעניק לחברות וארגונים מכל הגדלים בסיס טכנולוגי מתקדם המספק תובנות עסקיות, משמר ידע ארגוני ומניע לביצוע פעולות מושכלות בעולם עסקי תחרותי.

 

במציאות של היום, חברות צריכות למצוא את הדרך לייצר רווחים על בסיס קבוע בשוק אולטרה-תחרותי. אין כלל ספק שחברות שאפתניות אינן יכולות להסתפק בתשתית IT רגילה שמייצרת ושומרת על "נתונים" (data). הן זקוקות למערכת בינה עסקית שהופכת מידע (Information) לידע (knowledge) ומתרגמת ידע לקבלת החלטות מושכלת.

גרינהאוס מתמחה באפיון, הטמעה ויישום של פתרונות BI בארגונים. לצוות המוביל ניסיון מצטבר של למעלה מ-50 שנים בניהול פרוייקטי מחשוב מורכבים בחברות רב לאומיות גדולות ובחברות SMB. בגרינהאוס עשרות עובדים איכותיים ומיומנים בתחומי ה-ERP, ה-BI ושאר תחומי ה-IT, מה שמאפשר לנו לספק פתרונות מתקדמים וכוללים העונים לכל צורכי הלקוח. בין שותפינו העסקיים ניתן למצוא את חברות תוכנה המובילות Qlik ו-Magic. בין לקוחותינו ניתן למצוא ארגונים גדולים בעלי נוכחות גלובלית, דרך חברות SMB ועד חברות נישה קטנות. אך בטרם ניגע בפתרונות ה-BI שלנו ובאופני היישום, אנו רוצים לספר מעט על הערכים שמניעים אותנו. למעשה, ללא מחויבות ערכית, לא היינו מצליחים לעמוד בהתחייבויות ללקוחות שלנו, ולא היינו מי שאנחנו. 

גרינהאוס היא חברה בעלת DNA משפחתי. הערך החשוב לנו ביותר הוא המשפחתיות. אנו דואגים לטפח ולשמר את עובדינו ונשענים על אתוס אותו אנו מכנים "כוח צוות". העובדים שלנו מגשימים את עצמם במסגרת העבודה עם לקוחות החברה, ומקבלים את כל התנאים המקצועיים לקידום ולהצלחה. לצוות מסופק ומחויב יש ערך אדיר, ולקוחותינו נהנים ממנו. 

ערך משלים לערך המשפחתיות ו"כוח הצוות" הוא צעידת "המייל הנוסף" (extra mile) עבור הלקוחות שלנו. כחברה שצמחה מתחומי הטכנולוגיה וה-IT, בחרה Greenhouse לסייע לארגונים באמצעות כלים מתקדמים מעולם ה-Business Intelligence. אנו מצליחים לייצר ללקוחותינו ערך מוסף אמיתי באמצעות הגשמת הפרמטרים הבאים:

 

הפיכת מידע לידע: אנו שואפים שהנהלות הארגונים בנוסף על שימוש בדוחות, יוכלו ליהנות מגישה ישירה ומהירה לתובנות עסקיות, ללא תלות תפעולית במערכת ה-ERP ומבלי להמתין ליצירת דוחות מותאמים.

איחוד נתונים ושימור ידע: אנו עובדים על פי מודל מוכח והשתלבות באסטרטגיית ה- IT הקיימת, תוך איסוף ואיחוד הנתונים מהיחידות והמערכות השונות.

מהירות: עקב היכרותנו עם עולם התהליכים העסקיים וה-Best Practices, אנו מספקים פתרונות מהירים ומתחייבים לעלייה לאוויר בטווח זמן קצר.

מתודולוגיה: כספקי פתרונות BI מתקדמים מבית QlikView, בנינו מערך מתודולוגיות המשמר את גמישות המוצר מחד, ומאידך משלב פרמטרים קבועים כבסיס ליצירת תובנות עסקיות ועמידה בדרישות רגולטוריות.

עבודה בשלבים: עדות לאמון הרב שיש לנו בכלים ובשיטה שפיתחנו לאורך שנים, ובמטרה לצמצם הוצאות וסיכונים, ניתן להתחיל מפיילוט מהיר ומבוקר ולהרחיב את היישום בהדרגה. הפתרונות שלנו בנויים לספק ערך מוסף לאורך ולרוחב הפרויקט.

מוביליות מרבית: פתרונות ה-BI שלנו הינם ישימים Out of the box על גבי טאבלט ופלטפורמות ניידות.

ליווי השדרה הניהולית: אנו מתפקדים כ"יד ימינם" של מנכ"לים, מנהלי מחשוב וצוותי ניהול על בסיס יומיומי.

השתלבות באסטרטגיית ה-IT: אנחנו משתלבים בפעילות יחידת ה-IT תוך כדי תמיכה באבולוציית ה-IT הארגונית, בהתאם לצרכים והאתגרים הקיימים בשוק.

 

לא במקרה בחרנו בסלוגן Enlighten Business with Intelligence. נשמח להאיר את הדרך, גם עבור הארגון שלך.