מוצרי קליק ⇓

Data Lakes

Qlik Compose™ for Data Lakes

בעידן ה-Big Data, ארגונים אוגרים כמויות אדירות של מידע שמשרת אותם למטרות עסקיות חשובות. ארגונים אלו חייבים פתרון אגירה שמסוגל להתמודד עם כמויות מידע מסוגים שונים, ושיהיה נגיש לעדכון, שליפה וקטלוג. לשם כך נוצרו ה-Data Lakes, או בשמם העברי אגמי נתונים. בניגוד למחסני נתונים, אגמי נתונים מסוגלים להכיל כמויות עצומות של נתונים מכל סוג – כולל נתונים פשוטים ולא מעובדים. מדובר באבולוציה טבעית של טכנולוגיית אחסון נתונים, שמקלה על גופים רבים ליצור "איגום" של כל הנתונים שברשותם במקום מרכזי.

 

הכירו את Qlik Compose™ for Data Lakes

Qlik Compose הוא פתרון ייעודי של חברת קליק (Qlik) לניהול אוטומטי של אגמי נתונים. Qlik Compose מאפשר לארגונים להקים אגם נתונים על גבי שרת פיזי או בענן, לתכנן אותו באופן אופטימלי ולנהלו באופן אוטומטי. השימוש ב-Qlik Compose מאפשר לארגונים לבצע אוטומציה של עדכון אגם הנתונים, ללא תהליכי פיתוח מסורבלים.

 

היתרונות של Qlik Compose™ for Data Lakes

  • בניית Data Lakes מקצה לקצה
  • ניהול תהליך ETL
  • עבודה ללא צורך בכתיבת סקריפטים
  • עדכון ה- Data Lakes קרוב לזמן אמת
  • עבודה ב-On-Premise, בענן ובסביבות היברידיות
  • בקרת תהליכים מלאה והתראות סטטוס שוטפות
  • תמיכה במגוון רחב של מקורות נתונים
  • ייצור אוטומטי של סכמות Hive catalog structures

 

קליק (Qlik) וגרינהאוס (Greenhouse) – השילוב המנצח

הגורם המכריע בהטמעה מוצלחת של פתרונות מחשוב לעסקים הוא המרכיב האנושי. לצוות המקצועי של גרינהאוס יש ניסיון עשיר במתן פתרונות IT ו-BI – כולל Data Lakes – המשתלבים בטבעיות ביחידות ה-IT  הארגוניות. הצוות נשען על תרבות ארגונית שחותרת למקצועיות ושירותיות, ועל הבנה עמוקה של צרכים ויעדים ארגוניים ועסקיים.

השותפות העסקית עם חברת קליק (Qlik) ישראל מאפשרת לנו לספק ללקוחותינו פתרונות מחשוב ו-BI בעלי ערך מוסף ממשי. הגמישות הכמעט בלתי מוגבלת של טכנולוגיות קליק בשילוב מתודולוגיות ההטמעה הייחודית שלנו, יוצרים פתרונות אופטימליים לכל מגזר, מחלקה, תרחיש ואירוע.

רוצים להקים אגם נתונים? נשמח להתאים פתרון שמתאים לצרכים שלכם.

מתעניינים במוצרים נוספים? כנסו לרשימה המלאה.

למידע נוסף, צרו קשר ישירות בטלפון 03-9449911

או שלחו דוא”ל ל-

info@greenhouse.co.il