מוצרי קליק ⇓

Qlik Replicate

Qlik Replicate

ארגונים רבים נדרשים להעתיק ולשכפל את המידע שברשותם, ולהעביר את המידע המועתק משרת אחד לשני, או ממערכת אחת למערכת אחרת. מדובר בצורך שמאפיין בעיקר ארגונים גדולים ומבוזרים, או קונצרנים עסקיים שכוללים מספר חברות שעובדות תחת קורת גג אחת – אך משתמשות במערכות שונות.

העתקת הידע והעברתו למספר מוקדים שונים נועד לספק לגורמים שונים גישה טובה יותר לנתונים חיוניים, תוך שיפור תהליכי שקיפות חוצי-ארגון. לשם כך, ארגונים משוועים לטכנולוגית העתקת מידע מתקדמת, שתספק פתרון יעיל ומהיר, לצד ערכים מוספים נוספים. כאן Qlik Replicate נכנסת לתמונה.

הכירו אתQlik Replicate

Qlik Replicate היא פלטפורמת אוטומציה מתקדמת של חברת קליק (Qlik) להעתקת מידע באופן קרוב לזמן אמת, תחת מטריית שליטה וניהול מרכזית. יכולות העתקת המידע של Qlik Replicate נשענות על תבניות עיצוב בשם Change Data Capture, או בקיצור CDC, שמשמשים להעברת מידע וסימון מידע על גבי בסיסי נתונים.

 

היתרונות של Qlik Replicate:

  • תצוגה על גבי ממשק משתמש גרפי בעל יכולות אוטומציה
  • יצירת תשלובת רציפה (seamless) של נתוני מקור עם מידע ששוכפל ממספר מערכות 
  • יצירת בסיס לתחקור אחיד של נתונים שמגיעים ממספר מערכות ארגוניות
  • אין צורך בכתיבת סקריפטים
  • שכפול נתונים ללא טכנולוגיה מתווכת
  • יכולת הכנת מבנה נתונים ייעודי

 

קליק (Qlik) וגרינהאוס (Greenhouse) – השילוב המנצח

הגורם המכריע בהטמעה מוצלחת של פתרונות מחשוב לעסקים הוא המרכיב האנושי. לצוות המקצועי של גרינהאוס יש ניסיון עשיר במתן פתרונות IT ו-BI – כולל שכפול והעברת נתונים – המשתלבים בטבעיות ביחידות ה-IT  הארגוניות. הצוות נשען על תרבות ארגונית שחותרת למקצועיות ושירותיות, ועל הבנה עמוקה של צרכים ויעדים ארגוניים ועסקיים.

השותפות העסקית עם חברת קליק (Qlik) ישראל מאפשרת לנו לספק ללקוחותינו פתרונות מחשוב ו-BI בעלי ערך מוסף ממשי. הגמישות הכמעט בלתי מוגבלת של טכנולוגיות קליק בשילוב מתודולוגיות ההטמעה הייחודית שלנו, יוצרים פתרונות אופטימליים לכל מגזר, מחלקה, תרחיש ואירוע.

 

רוצים ליצור אופרציה מתקדמת להעתקה והעברת המידע המקורי שברשותכם? נשמח להטמיע את Qlik Replicate גם בארגון שלכם.

מתעניינים במוצרים נוספים? כנסו לרשימה המלאה.

למידע נוסף, צרו קשר ישירות בטלפון 03-9449911

או שלחו דוא”ל ל-

info@greenhouse.co.il