חברת אדמה ' מסייעת לחקלאים בעולם כולו להגדיל את תפוקת היבול שלהם בעזרת יצור והפצה של פתרונות להגנת הצומח. ב- 2012 עמד מחזור המכירות שלה על 2.83 מיליארד דולר ארה”ב והיא מדורגת כחברה הגנרית הגדולה ביותר בעולם ובמקום ה 7 בכלל ענף האגרוכימיה הגלובלי. החברה ידועה בזכות היקף הידע והניסיון שלה, יכולות טכנולוגיות והנדסיות גבוהות, מומחיות ברישום מוצרים, שמירה על תקנים מחמירים להגנת הסביבה, בקרת איכות קפדנית וערוצי שווק והפצה גלובליים. החל מ-2011 החברה נמצאת בשליטת התאגיד הסיני כמצ’יינה (60%) וחברת כור (40%).

אדמה מוכרת את מוצריה בכ-120 מדינות. מתקני הייצור והפורמולציה המרכזיים של החברה ממוקמים בישראל ובברזיל, ולקבוצה מתקני ייצור נוספים ברחבי העולם.

אדמה מייצרת ומשווקת קוטלי עשבים, קוטלי חרקים וקוטלי פטריות. בנוסף, החברה מנצלת את הידע והיכולות שלה בתחומי הכימיה והתעשייה כדי לפתח מוצרים נוספים כגון מעכבי צמיחה, מוצרי ארומה, תוספי מזון ועוד. חברת אדמה מאופיינת ביכולות טכנולוגיות מתקדמות בתחום הכימיה, רישוי מוצרים רחב, בקרת איכות קפדנית, שיווק והפצה כלל עולמיים ושמירה מחמירה על תקני איכות הסביבה. השקעתה המתמדת במחקר ופיתוח מאפשרת לה להשיק מוצרים חדשים באופן סדיר עם פקיעת תוקפם של פטנטים.

האתגר

הקמת מערך BI אשר יהווה שיכבת מידע עצמאית מעל מערכות ה- ERP של הארגון וישמש ליצירת שפה ארגונית אחידה.

הפתרון
הוקמה מערכת המבוססת על קליקוויו, אשר:
מאחדת את הנתונים ממערכות ה- ERP הארגוניות תוך יצירת שפה אחידה ומושגים עסקיים אחידים.
המידע המאוחד משמש כבסיס לניתוח ותחקור השיווק, המכירות, הרווחיות, שרשרת האספקה, איכות השירות, עמידה בתוכניות עבודה וכו’.
המידע המאוחסן במערכת מזין מערכות ארגוניות נוספות תוך שמירה על לוגיקה ארגונית אחידה.
למערכת זו מאות משתמשים בדרגות בכירות שונות ברחבי כל העולם אשר נוהגים על בסיס יומי לכוונן ולבחון את ביצועיהם בפועל מול תוכנית עבודה.